HASDİKOZ ABDİK THERMAL OTEL & SPA

Hasdikoz Abdik Otel Trabzon’un Of ilçesine bağlı Serince köyünde hizmet vermektedir. Karadeniz’in doğal güzellikleri içinde tatil yapmanın keyfini Hasdikoz Abdik Otel’de yaşayacaksınız.
Butik otel mimarisi ve konforunuz için düşünülmüş ayrıntılarıyla, anında karşılık bulabileceğiniz hizmet anlayışıyla unutamayacağınız bir tatil mekanı.
Hasdikoz Abdik Otel’e ulaşım çok kolay; Uçak yolculuğunu tercih eden misafirlerimiz için Trabzon havalimanına 40 km mesafededir. Otelimiz Of şehir merkezine 5 km, Uzungöl’e 35 km, Rize’ye 30 km, Trabzon’a 40 km uzaklıktadır.
Eşsiz deniz manzarası ve Karadeniz’in muazzam doğasıyla Hasdikoz Abdik Otel’de sizleri unutulmaz bir tatil bekliyor.
Karadeniz ve Türk mutfağının seçkin lezzetlerinden oluşan yemeklerinizi doğa ve deniz manzarasına karşı keyifle yiyebilir, yöresel lezzetler ve zengin kahvaltı menümüzle güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz.
Köy içerisinde doğayla iç içe bulunan otelimizin çevresinde gezintiye çıkabilir, çay bahçeleri arasında keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.
4’ü süit 25 odamız ile doğa ve deniz manzarası eşliğinde, serin Karadeniz gecelerinde huzurla istirahat edebilirsiniz. Otelimiz içerisinde günün yorgunluğunu atmanızda size yardımcı olabilecek Sauna ve Hamamımız mevcuttur. Hasdikoz Abdik Otel’imizde toplantı salonu, çok amaçlı salon, restaurant, mini bar, Karadeniz’in doğası ve denizi karşısında çayınızı yudumlayabileceğiniz açık kafeteryamız bulunmaktadır.